DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)

Ar su VivaChek™ Ino sistema - galima matuoti gliukozės kiekį kraujyje, jai kraujas paimtas iš alternatyvių kūno vietų?

Taip, galite imti kraujo iš dilbio ir delno. Kraujui iš minėtų vietų paimti jums būtinas skaidrus dangtelis. Dilbyje ir delne yra mažiau nervinių galūnių nei pirštų galiukuose. Imti kraujo iš šių vietų gali būti mažiau skausminga nei iš piršto galiuko, tačiau iš jų paimto kraujo tyrimo rezultatai gali reikšmingai skirtis nuo rezultatų, gautų ištyrus kraują iš piršto galiuko. Skirtumų atsiranda tada, kai gliukozės kiekis kraujyje greitai keičiasi, pvz., po valgio, susileidus insulino ir fizinio krūvio metu arba po jo.

Pastabos

  • Pasitarkite su savo gydytoju ar sveikatos priežiūros specialistu, kad nuspręstumėte, ar Jums tinka imti kraują iš alternatyvių vietų.
  • Alternatyvios kraujo ėmimo vietos nerekomenduojamos, jei Jums sunku sužinoti, ar yra hipoglikemija (Jūs neatpažįstate jos simptomų arba negalite pasakyti, kada gliukozės kiekis Jūsų kraujyje yra mažas). Jei gliukozės kiekis Jūsų kraujyje yra mažas, pasitarkite su savo gydytoju arba sveikatos priežiūros specialistu.
  • Alternatyviai kraujo ėmimo vietai pasirinkite minkštą, raumeningą vietą, kur nėra plaukų, apgamų ir matomų venų. Tą vietą nuplaukite muilu ir vandeniu, tada nuskalaukite ir kruopščiai nusausinkite.
  • Alternatyvią kraujo ėmimo vietą gliukozės kiekio kraujyje tyrimui galima naudoti tik praėjus daugiau kaip 2 valandoms po: valgio, vaistų vartojimo, fizinio krūvio.

Kokio tipo baterijos reikalingos gliukomačiui?

VivaChek™ Ino matuokliui naudojamos 2 CR 2032 monetos tipo baterijos. Jas galite įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose („Senukai“, Moki – veži“, „Maxima“, „Rimi“).
Matuoklis „VivaChek InoSmart“ įkraunamas naudojant USB laidą, kuris yra įtrauktas į matuoklio rinkinį.

Kur galima gauti lancetų (adatėlių) dūrimo prietaisui?

VivaChek™ dūrimo prietaisams tinkančių lancetų teiraukitės vaistinėse arba užsisakykite paskambinę klientų informacijos telefonu 8 610 66444.

Kur galiu gauti gliukozės duomenų stebėsenos programą?

  • VivaChek Ino™

Duomenų perkėlimui iš matuoklio VivaChek Ino™ jums bus reikalingas specialus USB laidas.

Susisiekite su mumis klientų informacijos telefonu 8 610 66 444 ir mes išsiųsime jį jums nemokamai. Taip pat suderinsime patogiausią programos perdavimo jums būdą.

  • VivaChek Ino™ Smart

Atsisiųskite VivaGuard™ programėlę iš App Store arba Google Play. Susiekite išmanųjį prietaisą su VivaChek Ino matuokliu per „Bluetooth“.

Ekrane pasirinkite savo VivaChek™ Ino Smart matuoklį. Naudodami klaviatūrą įveskite savo matuoklio slaptažodį. Slaptažodis yra paskutiniai 5 serijos numerio, nurodyto ant matuoklio nugarėlės, skaičiai. Palaukite, kol išmaniajame telefone atsiras „Sujungta“. Sveikiname! Jūsų matuoklis ir išmanusis telefonas dabar susieti, duomenys bus sinchronizuojami kaskart, kai abu prietaisai bus sujungti per „Bluetooth“.

Jeigu jums reikia pagalbos, susisiekite su mumis klientų informacijos telefonu 8 610 66 444

 

Kur galiu gauti naują VivaChek™ dūrimo prietaisą?

Susisiekite su mumis klientų informacijos telefonu 8 610 66444, ir mes išsiųsime jį jums nemokamai.

Ką reiškia matuoklio ekrane rodomi klaidų pranešimai?